AGAD - Renowacje - Toruń

AGAD - Renowacje - Toruń AGAD - Renowacje - Toruń
Zakres działalności firmy AGAD, z siedzibą w Toruniu, obejmuje trzy główne dziedziny:

1) Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane specjalizuje się we wszelkiego rodzaju renowacjach, a przede wszystkim remontach dachów. Na swoim koncie ma renowacje wielu zabytkowych budynków nie tylko w Toruniu i jego okolicach, ale również w całej Polsce.

2) Hurtownia Budowlana AGAD jest jednym z największych dystrybutorów materiałów budowlanych wielu przodujących firm polskich i zagranicznych.

3) Przedsiębiorstwo skupia się również na produkcji wysokiej jakości okien i drzwi drewnianych, docenionych nie tylko przez klientów indywidualnych, ale również przez różnego rodzaju instytucje i konserwatorów zabytków, a od niedawna także przez kontrahentów zagranicznych.


W myśl motto przedsiębiorstwa działalność Przedsiębiorstwa Remontowo - Budowlanego AGAD skupia się przede wszystkim na wszelkiego rodzaju renowacjach, konserwacji i wymianie pokryć dachowych wraz z obróbkami blacharskimi. Czy to dachówka ceramiczna, papa, gonty czy też blacha, Przedsiębiorstwo sprosta każdemu wyzwaniu, czego dowodzą takie realizacje jak prace na Zamku Krzyżackim w Malborku czy Katedra św. Janów w Toruniu.

Oprócz wymienionych zakres prac obejmuje również:
- renowację i wymianę więźby dachowej
- impregnację grzybobójczą i przeciwpożarową elementów stalowych i drewnianych
- montaż rynien dachowych i rur spustowych
- wymianę instalacji odgromowej
AGAD - Renowacje - Toruń

Szczegóły strony www.agad.pl:

Podlinkuj stronę www.agad.pl:

AGAD - Renowacje - Toruń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny netsprint 80 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 158

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: